Tegoroczna Parada 3-majowa

Tegoroczna parada z okazji obchodów święta uchwalenia Konstytucji 3-majowej odbędzie się dnia 7 maja pod hasłem: 1050 Rocznica Chrztu Polski, w centrum Chicago, przy ulicy State (od ulicy Lake do Van Buren).
Po raz pierwszy w historii będzie ona transmitowana do Polski i na cały świat przez TVP Polonia.

Będą w niej brać udział także uczniowie naszej szkoły (od kasy I podstawowej do klasy III LO) wraz z wychowawcami. Naszą szkołę będą też reprezentować: zespól muzyczno-artystyczny ’Rozśpiewane Nutki’ oraz Zuchy i Harcerze Związku Harcerstwa Polskiego w Chicago działającego przy naszej szkole.

Na paradę wyjeżdzamy z parkingu przed szkołą o godz. 9:30 rano. Powrót planowany jest na godzine pomiędzy 1:00 a 1:30 po południu. Uczniowie, którzy nie przyniosą podpisanej przez Rodziców zgody na wyjazd, nie będą mogli wyjechać i uczestniczyć w wyżej wymienionej paradzie.

PRZYPOMINAMY, ŻE UDZIAŁ W PARADZIE ODBYWA SIĘ W RAMACH ZAJĘĆ LEKCYJNYCH I JEST OBOWIĄZKOWY!