Zakończenie roku szkolnego

Serdecznie zapraszamy wszystkich rodziców i opiekunów na Akademię dla szkoły piątkowej połączonej z dniem Matki, pożegnaniem klas maturalnych, i rozdaniem świadectw w piątek, 20 maja o godz. 6:15 pm w Kacprowski Hall. TEGO DNIA NIE BĘDZIE ZAJĘĆ LEKCYJNYCH.

Zakończenie roku szkolnego klas sobotnich w sobotę 21 maja o godz 9:00 rano. W tym dniu nie ma zajęć lekcyjnych. ROZDANIE ŚWIADECTW i NAGRÓD odbędzie sie w klasach od 9:00 – 9:25. Po rozdaniu świadectw serdecznie zapraszamy wszystkich Uczniów, Nauczycieli Szkół: Piątkowej i Sobotniej oraz Rodziców w sobotę, dnia 21 maja 2016r. do Kościoła Św. Kamila, gdzie o godz.9:30am odbędzie się UROCZYSTA MSZA ŚWIĘTA KOŃCZĄCA ROK SZKOLNY. Bezpośrednio po mszy uczniowie wraz z rodzicami udadzą sie do domów.

Życzymy wszystkim, aby rozpoczęte wakacje były pełne niezapomnianych wrażeń, udanego, a przede wszystkim bezpiecznego wypoczynku. Wypoczywajcie, realizujcie wakacyjne plany, rozwijajcie zainteresowania.

Wrócicie w nowym roku szkolnym radośni, z zapasem się do nauki, gotowi do podejmowania nowych wyzwań i kolejnych zadań!!!